29 Şubat 2012 Çarşamba

Miniğim için emzirme yastığı


Ben bu kalıbı kullandım. (Derya Baykal'ın sitesinden alınmıştır) Piyasada satılanların bir kısmı küçük oluyor. Ben denedim belime geçmedi. O nedenle böyle geniş kalıp kullanmak istedim.

Ayrıca bebek 4 aylık olduğunda oturacağı zaman, destek yastığı olarak rahat rahat kullanılabilir.


Her zamanki gibi kumaşı biçtikten sonra aplikeler ve süslemeler yapılıyor. Sonra dikiliyor.  İçine de boncuk elyaf konuluyor.Ve son hali;7 yorum:

Ebruli dedi ki...

Bloğunuz hayırlı olsun.

Emzirme yastığı dışarıda satılanlar kadar güzel olmuş. Satış fiyatları da yüksek. Kendinizin elde yapması ne güzel. Ben de zamanında istemiştim ama fiyatını görünce almaktan vazgeçmiştim.

Ebruli dedi ki...

Yorum gönderirken "uzun bir karakter şifresi" isteniyor. Bunu iptal etmeni öneririm. Bu durumda yorum bırakmak bir hayli zor oluyor ve zaman alıyor. Yorum bırakmak isteyenler vazgeçebilir.

nurgülce dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
nurgülce dedi ki...

Hoşgeldin İlk yorum yapan kişisin :)) Blog işini çozmeye çalışıyorum. Sıkıntı yaşadığım bir çok şey var şu anda. Bahsettiğin sorunu da öncelikle bulmam gerekiyor :)) Umarım çözübilirim. Teşekkürler.

elifsoykanhepşen dedi ki...

nurgülüm bunlar harika el emekleri daha bi güzel oluyor... bende satın almaktansa kendim bişeyler yapmaya çalışıyorum. Yaptığın her faaliyet en az senin kadar güzeller.

nurgülce dedi ki...

Elifçim çok teşekkür ediyorum. Öpüyrum seni ve bebeklerini.

ayakkabı modelisti dedi ki...

elinize sağlık gayet güzel olmuş bende başka bi siteden aldığım ölçüyle diktim bugün henüz bitirmedim bitirince yayınlayacağım blogda ama merak ediyorum kullandınız mı sık sık..gerçekten çok işe yarıyor mu? blogunuzu yeni keşfettim henüz incelemedim belki yazmışsınızdır bu sorularla ilgili ama kusuruma bakmayın aceleciyim biraz heralde :)

Share It